INTENCJE   MSZALNE

23.02-01.03.2020r.
Niedziela 23.02. - VII Niedziela Zwykła

1800 ** /sobota - 22.02.2020r./ Do Miłosierdzia Bożego za ++ mamę Marię Jagła w rocznicę śmierci, ojca Józefa, za Helenę i Gerarda Brzęczek, dziadków z obu stron, siostrę Urszulę, bratową Lucynę oraz za ++ z pokrewieństwa.

730 *** Do Miłosierdzia Bożego za + Herberta Banert w 30-ty dzień po śmierci.

1000 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę z okazji 75-tej rocznicy urodzin Margit Goły oraz za ++ męża Wilhelma Goły, rodziców i rodzeństwo z rodzin Pilot, Goły, Motyczyński, Młynarczyk.

1100 Rozpoczęcie Adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Poniedziałek 24.02. - Dzień powszedni

700 Za ++ rodziców Leonarda i Annę Przybyła, braci Leonarda i Bernarda, siostrę Magdalenę i jej męża Wilibalda Tiszbirek, ++ z pokrewieństwa Watolla, Buk, Goły, Przybyła.

Wtorek 25.02. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za + ojca Stanisława Pasich w rocznicę jego urodzin + matkę Jadwigę oraz za ++ z pokrewieństwa Pasich - Stogniew

1800 Do Miłosierdzia Bożego za + matkę Bertę w trzecią rocznicę śmierci, za ++ ojca Ewalda kuzyna Norberta, szwagra Wiesława.

Środa 26.02. - ŚRODA POPIELCOWA

700 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w pewnej intencji oraz za ++ rodziców Wandę i Jarosława.

1800 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Marię i Huberta Woszczycki, Franciszka i Marię Mrozik, dziadków Dziendzielski, Woszczycki, Moszko, Mrozik za ++ z pokrewieństwa.

Czwartek 27.02. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za + męża Józefa Kostoń w 30-ty dzień po śmierci.

1700 * Intencja wolna

Piątek 28.02. - Dzień powszedni

700 Intencja wolna.

1730 Nabożeństwo – Droga Krzyżowa.

Sobota 29.02. - ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA, APOSTOŁA

700 Intencja wolna.

1730 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Niedziela 01.03. - I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1800 ** /sobota - 29.02.2020r./ Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Jana i Marię Warzecha, męża Ericha Juraszek, jego rodziców Sylwestra i Martę Juraszek, siostrę Gertrudę braci Józefa i Ericha, Leona Franek, Arnolda i Franciszka Wencel, szwagierki Klarę i Elfridę Wencel.

730 *** Do Miłosierdzia Bożego za ++ syna Waldemara, bratową Agnieszkę, brata Józefa w rocznicę ich śmierci, za męża Ewalda, zięcia Bernarda, bratową Anelizę, jej córkę Martę, bratanka Harego, za szwagra Ericha Stower, ++ z pokrewieństwa.

1000 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę w rodzinie Małgorzaty i Bernarda Kremer oraz za ++ rodziców Martę i Józefa Kremer w 15-tą rocznicę śmierci, za Elżbietę i Jerzego Goly, brata Józefa, szwagra Rudolfa, bratanka Mariana.

1100 Nabożeństwo – Gorzkie Żale z koronką do Miłosierdzia Bożego.

* Msza św. szkolna
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
*** Msza św. lub Nabożeństwo w języku niemieckim
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )

Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Gazetka wersja papierowa
Poniedziałek 17.02. - Dzień powszedni

Wtorek 18.02. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za + Krystiana Duda w 30-ty dzień po śmierci.

Środa 19.02. - Dzień powszedni

Czwartek 20.02. - Dzień powszedni

Piątek 21.02. - Dzień powszedni

Sobota 22.02. - ŚWIĘTO KATEDRY ŚW. PIOTRA, APOSTOŁA

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Jadwigę, Franciszkę i Wincentego Kubicki, Martę, Ottona, Rudolfa, Juliannę i Augustyna Sladczyk, za Erykę i Pawła Tomanek, Bernarda Kubina oraz za ++ z pokrewieństwa Kubicki – Sladczyk.

1730 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.