INTENCJE   MSZALNE

15-22.09.2019r.
Niedziela 15.09. - XXIV Niedziela Zwykła

1830 ** /sobota - 14.09.2019r./ Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w pewnej intencji rodziny Goły oraz za ++ rodziców Klarę i Teofila Golly, ojca Waltra Majnusz, czterech braci, trzech szwagrów i szwagierkę, dziadków z obu stron.

730 *** Intencja wolna.

1000 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Józefa Manek w 20-tą rocznicę śmierci, syna Rafała, rodziców z obu stron, brata Jana oraz za ++ z pokrewieństwa.
Do Anioła Stróża w intencji rocznego dziecka Piotra Wąsik

1500 Nieszpory niedzielne.

Poniedziałek 16.09. - Wspomnienie św. męczenników Korneliusza, Papieża, i Cypriana, biskupa

630 Do Miłosierdzia Bożego za + Andrzeja Kupka – od babci z kieleckiego.Do Miłosierdzia Bożego za + Eryka Lucyga – od Róży Różańcowej Żywego Różańca pod wezwaniem św. Józefa.

Wtorek 17.09. - Dzień powszedni

630 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie Renaty i Mirosława Wesołowski oraz za ++ rodziców Stefanię i Jerzego Falkowski, dziadków z obu stron.

Środa 18.09. - ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI, ZAKONNIKA, PATRONA POLSKI

630 Do Bożej Op. i M.B.N.P. o błogosławieństwo, zdrowie i opiekę w rodzinie oraz za ++ rodziców Anton i Pauline Szczesny, Paul i Maria Bialas, trzech szwagrów, siostrzeńca Jana, dziadków z obu stron i za ++ z pokrewieństwa Szczesny, Bialas, Szendzielorz, Banasz.

Czwartek 19.09. - Dzień powszedni

1700 * Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Jana Banaś, rodziców z obu stron oraz za ++ z pokrewieństwa: Banaś, Kostoń, Grześkowiak.

Piątek 20.09. - Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Teagon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

630 Intencja wolna.

1700 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Sobota 21.09. - ŚWIĘTO ŚW. MATEUSZA, APOSTOŁA I EWANGELISTY

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Alberta Kiebel w 25-tą rocznicę śmierci, rodziców Oskara i Gertrudę Kiebel, Józefa i Elżbietę Przybyła, za Piotra Karos, siostrę Klarę i jej męża Ewalda oraz za ++ z rodzin: Kiebel, Przybyła i z pokrewieństwa.

1800 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Niedziela 22.09. - XXV Niedziela Zwykła

1830 ** /sobota - 21.09.2019r./ Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców matkę Różę Klima w 1-szą rocznicę śmierci, ojca Waltra Klima w 2-gą rocznicę śmierci, brata Norberta, babcię Marię Stencel, Jadwigę Klima oraz ++ z pokrewieństwa.

730 *** Do Miłosierdzia Bożego za ++ syna Adama, rodziców Gertrudę i Reinholda Majnusz, ojca Józefa Goły, dziadków, chrzestnych i za ++ z pokrewieństwa.

1000 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo w rodzinie oraz za ++ rodziców Pelagię i Franciszka Kurczok, ojca Jana Suchy, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

* Msza św. szkolna
** Msza św. niedzielna
*** Msza św. lub Nabożeństwo w języku niemieckim
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )

Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Gazetka wersja papierowa

Ubiegły tydzień
Poniedziałek 09.09. - Dzień powszedni

630 Do Miłosierdzia Bożego za + Andrzeja Kupka – od babci z kieleckiego.

Wtorek 10.09. - Dzień powszedni

630 Intencja wolna.

Środa 11.09. - Dzień powszedni

1030 Pogrzeb + Eryka Lucyga.

Czwartek 12.09. - Dzień powszedni

1700 * Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Kościelski oraz za ++ męża Artura, jego rodziców i rodzeństwo, za Wiktorię i Grzegorza Strużyna, siostry Otylię i Annę, zięciów Michała i Piotra.

Piątek 13.09. - Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła

630 Za ++ Agnieszkę i Helmuta Siebert, siostrę Anelizę Moszko, + męża, za Bertę i Juliusza Przybyła, syna Leonarda, dwie żony, rodziców, dziadków, za Antoninę Zowada i jej mężów, rodziców, dziadków z tych rodzin.

1800 Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.

Sobota 14.09. - ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ Martę, Ottona i Rudolfa Sladczyk, Adelajdę i Józefa Kubina, męża Bernarda, za Jadwigę Kubicki, Erykę i Pawła Tomanek, Piotra, Huberta i Iwonę Kubin dziadków z obu stron.

1800 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.