11-19.07.2020

Sobota 11.07.2020

Wspomnienie św. Benedykta, Opata, patrona Europy

630 Do Bożej Op. i M.B. Fatimskiej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo na każdy dzień dla rodziny Wylezik oraz za ++ ojca Helmuta, brata Waldemara, ojców chrzestnych, dziadków i krewnych.

Niedziela 12.07.2020

XV Niedziela Zwykła

1830 ** /sobota - 11.07.2020/ Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża, ojca i dziadka Wiktora Kralowskiego w 5-tą rocznicę śmierci, jego rodziców, brata Bernarda, za rodziców Otylię i Gerarda Zielonka, dziadków Kralowski, Zielonka, Strużyna i za ++ z pokrewieństwa.

730 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w pewnej intencji oraz za ++ ojców Gintra Krawczyk i Emila Nowak. Do Najśw. Krwi Chrystusa o błogosławieństwo w rodzinie Anny i Daniela.

1000 Do Bożej Op. i M.B.N.P. w pewnej intencji oraz za ++ ojca Herberta Banert, rodziców Edeltraudę i Zygfryda Porada i za ++ z całego pokrewieństwa o radość wieczną dla nich.

Poniedziałek 13.07.2020

Wspomnienie świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ ojca i dziadka Oskara Pilich w 4-tą rocznicę śmierci, matkę i babcię Agnieszkę Pilich w rocznicę jej urodzin, za ich rodziców Marię i Karola Pilich, Martę i Jana Szweda, rodzeństwo Łucję i Józefa, szwagierki Łucję i Gertrudę, za Henryka Skóra.

1800 Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.

Wtorek 14.07.2020

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Helenę i Andrzeja Stania, Martę i Ottona Sladczyk, za Jadwigę Kubicki, brata Rudolfa, siostrę Erykę i jej męża Pawła, szwagra Bernarda, bratanka Andrzeja, dziadków z obu stron.

Środa 15.07.2020

Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę Stefanię Kasza w rocznicę śmierci, ojca Jana, braci Franciszka i Juliana, siostrę Janinę, żony Hildegardę i Adelajdę, zięcia Henryka Rogosch, szwagra Jerzego Markieton oraz za ++ z rodzin Kasza, Goły, Schoenhof.

Czwartek 16.07.2020

Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel

630 Do Miłosierdzia Bożego i św. Anny za ++ męża Mariana Goly w dniu jego urodzin oraz w 2-gą rocznicę śmierci, za ojca Józefa Kostoń, teścia Józefa Goly, za dziadków oraz za ++ z pokrewieństwa.

Piątek 17.07.2020

1700 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

1800 Za + Łucję Steinert w 30-ty dzień po śmierci.

Sobota 18.07.2020

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża, ojca, dziadka i pradziadka Józefa Szreier w 2-gą roczni śmierci, rodziców Marię i Pawła Szreier, Klarę i Stefana Przybyła, siostrę Teresę Gabor i jej męża Józefa, dziadków z obu stron, za Annę i Helmuta Mincer, Katarzynę i Franciszka Kapłon.

1100 Ślub Pogoda Adrian – Tomanek Martyna.

1300 Ślub Korzeniowski Wojciech – Wylezik Anna.

Niedziela 19.07.2020

XVI Niedziela Zwykła

1830 ** /sobota - 18.07.2020/ Do Miłosierdzia Bożego za + męża Jana Banaś w 1-szą rocznicę śmierci.

730 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Goldbach oraz za ++ rodziców Annę i Juliusza Kern, Jadwig i Alojzego Goldbach, siostrę Elżbietę, szwagra Edwarda, dziadków z obu stron.

1000 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców: Franciszka i Marię Mrozik, Huberta i Marię Woszczycki, dziadków: Mrozik, Moszko, Woszczycki, Dziendzielski oraz za ++ z pokrewieństwa.

1500 Nieszpory niedzielne.

* Msza św. szkolna
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
*** Msza św. lub Nabożeństwo w języku niemieckim
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )

Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Poniedziałek 06.07.2020

Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ żonę Marię Piela w I-szą rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z obu stron i za ++ z pokrewieństwa.

Wtorek 07.07.2020

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Pawła i Marię Schraier, brata Józefa, siostrę Annę, dwóch szwagrów, męża Ryszarda Gala, jego rodziców i rodzeństwo, za Gertrudę Linek, Hildegardę i Krystiana Duda, dziadków i ++ z pokrewieństwa.

Środa 08.07.2020

Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Bernarda Kubina w II-gą rocznicę śmierci, jego rodziców Adelajdę i Józefa, za Martę, Ottona i Rudolfa Sladczyk, Jadwigę Kubicką, Erykę i Pawł Tomanek, Piotra, Huberta i Iwonę Kubina, dziadków z obu stron.

Czwartek 09.07.2020

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ siostrę Agnieszkę Mrozik w 10-tą rocznicę śmierci, matkę Antoninę, ojca Józefa, braci Jana i Franciszka, bratową Marię, rodziców Marię i Augustyna Prusko, brata Engelberta, dziadków z obu stron i ich dzieci oraz ++ z pokrewieństwa.

1130 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Krystyny Kubicki z okazji 70-tej rocznicy urodzin oraz za ++ męża Henryka, syna Adriana, rodziców i teściów.

Piątek 10.07.2020

630 Do Miłosierdzia Bożego za ++ żonę Annę Kolender, rodziców i teściów, brata Gotfrida Kolender, zięcia Adriana Jendrusz i ++ z pokrewieństwa.

Sobota 11.07.2020

Wspomnienie św. Benedykta, Opata, patrona Europy