INTENCJE   MSZALNE

17-24.11.2019r.
Niedziela 17.11. - XXXIII Niedziela Zwykła

1800 ** /sobota - 16.11.2019r./ Do Miłosierdzia Bożego za + Ingrydę Nowak - od Członków Rady Duszpasterskiej naszej Parafii.

730 *** Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców: matkę Łucję Stoewer w 30-tą rocznicę śmierci, ojców: Jana i Franciszka, za ich rodzeństwo, za siostrę Marię Stoewer, dziadków z obu stron i za ++ z rodzin Wolowski, Stoewer, Warzecha, Goerlich.

1000 Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Klarę i Teofila Golly, męża Edwarda i Czana, braci: Rudolfa, Pawła i żonę Adelę, Teodora i Henryka, za Weronikę Przybyła i jej syna Helmuta, szwagra Henryka, dziadków z obu stron.

1500 Nieszpory niedzielne.

Poniedziałek 18.11. - Wspomnienie bł. Karoliny Kozkównej, dziewicy i męczennicy

700 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem i z prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę dla Gerarda Hadasik z okazji 80-tej rocznicy urodzin oraz za ++ rodziców Hadasik, Bartodziej, rodzeństwo i ++ z pokrewieństwa.

Wtorek 19.11. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę Otylię Zielonka w rocznicę śmierci, ojca Gerarda, męż Wiktora Kralowskiego, teściów, szwagra Bernarda, dziadków: Zielonka, Kralowski, Strużyn oraz za ++ z pokrewieństwa.

Środa 20.11. - Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

700 Do Miłosierdzia Bożego za + żonę, mamę i babcię Gertrudę Swientek w rocznicę urodzin, za rodziców Marię i Jerzego Pilot, Rozalię i Józefa Swientek, braci Wilibalda i Guido Pilot, ++ z rodzin Swientek, Pilot, Fest, Filusz, Majnusz.

Czwartek 21.11. - Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny

1700 * Do Miłosierdzia Bożego za + matkę Elżbietę w rocznicę urodzin, ++ Annę i Konrada Klajne męża Norberta Kaleta, teściów Annę i Stefana, szwagra Gerarda, za Krystynę i Zbigniewa Grześkowiak, Wandę Polak i ++ z pokrewieństwa.

Piątek 22.11. - Wspomnienie św. Cecyli, dziewicy i męczennicy

700 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Kasza.

1800 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża, ojca i dziadka Michała Krupowies, jego rodziców Aleksandrę i Joachima, ojca Artura Kościelski, za czterech szwagrów i ++ z pokrewieństwa.

Sobota 23.11. - Dzień powszedni

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ syna Andrzeja, rodziców Helenę i Andrzeja Stania. Helenę i Franciszka Konieczny, za siostry Gertrudę, Hildegardę i Marię i ich mężów, za Brata Józefa oraz za dziadków z obu stron.

1400 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie dla Krystiana Kurczok z okazji 40-tej rocznicy urodzin oraz o dary Ducha Świętego dla synów Kacpra i Kamila, o błogosławieństwo dla całej rodziny i za + ojca Bernarda.

1730 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Niedziela 24.11. - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

1800 ** /sobota - 23.11.2019r./ Do Miłosierdzia Bożego za ++ matkę Weronikę Siebert w rocznicę śmierci, ojca Alfreda, teściów: Edeltraudę i Eryka Olesz, ich syna Jana, za dziadków z obu stron.

730 *** Do Miłosierdzia Bożego za ++ rodziców Franciszkę i Ignacego Mozler, braci: Huberta i Wilhelma, bratowe: Elżbietę i Czesławę Mozler, męża Waltra Majnusz, jego rodziców Zofię i Józefa, szwagra Adolfa Prusko, dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.

1000 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo i zdrowie w rodzinie Kurc oraz o dary Ducha Świętego dla synów Łukasza i Mateusza z okazji 18-tej rocznicy urodzin i za ++ z rodzin Prusko, Mrozik, Kurc, Petryga.

1500 Nabożeństwo różańcowe i wymiana tajemnic różańcowych.

* Msza św. szkolna
** Msza św. niedzielna lub z okazji święta
*** Msza św. lub Nabożeństwo w języku niemieckim
**** Msza św. Roratnia ( okres adwentu )

Ogłoszenia   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Gazetka wersja papierowa

Ubiegły tydzień
Poniedziałek 11.11. - Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ ojca Fryderyka Rosenhof w rocznicę śmierci, matkę Teresę, rodziców Agnieszkę i Wilhelma Absalon, siostry Reginę, Teresę, Gertrudę, braci Pawła i Henryka, dziadków, za Halinę Drescher i ++ z pokrewieństwa.

1800 Do Miłosierdzia Bożego za + Michała Leśko w 30-ty dzień po śmierci.

Wtorek 12.11. - Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika

700 Do Miłosierdzia Bożego za + Ingrydę Nowak – od Róży Różańcowej Żywego Różańca pod wezwaniem św. Barbary.

Środa 13.11. - Wspomnienie św. Benedykta, Jana, mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski

700 Do Miłosierdzia Bożego za ++ męża Engelberta Muenzer, teściów Marię i Józefa Mrozik, rodziców: Bronisławę, Albinę i Antoniego Przychoda, brata Romana, siostrę Krystynę, trzy szwagierki, czterech szwagrów, za Rafała Kulińskiego i za ++ dziadków.

Czwartek 14.11. - Wspomnienie bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy

1700 * Do Bożej Op. i Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i zdrowie w pewnej intencji oraz za ++ syna Janusza Dronia, zięcia Mariana Koszela, rodziców Paulinę i Pawła Długosz, Emmę i Leona Dronia, rodziców chrzestnych i dziadków.

Piątek 15.11. - Dzień powszedni

700 Do Bożej Op. i M.B.N.P. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo w pewnej intencji oraz za ++ ojca Jana Banaś, ++ z pokrewieństwa Tomanek, Goły, Banaś, Kostoń.

1630 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Sobota 16.11. - ŚWIĘTO ROCZNICY POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA KATEDRALNEGO W OPOLU

700 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i błogosławieństwo w pewnej intencji oraz za ++ męża Helmuta Wylezik, syna Waldemara, rodziców i rodzeństwo z obu stron i za ++ z pokrewieństwa Wylezik, Warzecha, Frączek.

1400 Do Bożej Op. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo, opiekę i zdrowie dla Gintra Britner z okazji 80-tej rocznicy urodzin oraz za + żonę Hildegardę.

1730 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.