Ogłoszenia Parafialne 28.07-04.08.2024

— Dzisiaj na Górze św. Anny uroczystości odpustowe ku czci św. Anny, patronki naszej Diecezji.
O godz. 600 wyruszyli z naszego kościoła Pielgrzymi na Górę św. Anny.
Przywitanie Pielgrzymów w kościele około godz. 1730

— W tym tygodniu modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy II Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Józefa. Róża różańcowa pana Józefa Nowak.

— Odpust Porcjunkuli związany z Matką Bożą Anielską z Porcjunkuli można uzyskać we wszystkich kościołach w dniu 2 sierpnia albo w niedzielę poprzedzającą to jest dzisiaj 28 lipca albo w przyszłą niedzielę 4 sierpnia.

— W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W czwartek modlimy się o świętość kapłanów oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne.
W sobotę od godz. 800 duszpasterskie odwiedziny Chorych. Zgłoszenia w zakrystii.

— Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w piątek i sobotę od godz. 1730

— W poniedziałek i we wtorek 5 i 6 sierpnia do godz. 1300 zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego /sprzęt RTV i AGD np. pralki, telewizory, komputery/ na parkingu przed kościołem. Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata Zambii, Kamerunie, Kenii oraz naszym rodakom na wschodzie.

— Dzisiejsza kolekta to tzw. inwestycyjna przeznaczona na remont obiektów parafialnych, a w przyszłą niedzielę kolekta diecezjalna na Seminarium Duchowne i inne instytucje diecezjalne.
Za złożone ofiary składamy jeden drugiemu podziękowanie – Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom i Gościom w nowym tygodniu życzę wielu łask i Bożego błogosławieństwa, udającym się na wakacyjny urlop życzę dobrego wypoczynku.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ogłoszenia Parafialne 21-28.07.2024

— Dzisiaj o godz. 1500 nieszpory niedzielne, na które serdecznie zapraszam.

— W tym tygodniu modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy I Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu. Róża różańcowa pana Mieczysława Kasza.

— W piątek z racji Uroczystości ku czci św. Anny - nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

— W przyszłą niedzielę na Górze św. Anny uroczystości odpustowe ku czci św. Anny głównej patronki diecezji opolskiej oraz nasza tradycyjna Piesza Pielgrzymka na Górę św. Anny.
Zapraszam i zachęcam do udziału w naszym pielgrzymowaniu dorosłych, młodzież i dzieci, naszą parafialną orkiestrę i poczty sztandarowe.
Nabożeństwo rozpoczynające Pielgrzymkę o godz. 600, a przywitanie pielgrzymów z pielgrzymki około godz. 1730

— Zachęcam osobę bądź osoby do zrobienia kilkudziesięciu zdjęć z pieszej pielgrzymki (przy. Admin)

— Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

— Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele parafialne, a w przyszłą niedzielę kolekta tzw. inwestycyjna na remonty obiektów parafialnych.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Sobota - 27 lipca 2024
XVI Tydzień - OKRES ZWYKŁY II