Od poniedziałku do soboty o godz. 700
Czwartek Msza szkolna o godz. 1700
Niedziele i Święta o godz. 730, 1000

Spwiedź święta

W naszej parafii można wyspowiadać się od poniedziałku do soboty przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1700 *****

Parafia na YouTube

Katechumenat w I połowie 2022 roku, w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie-Kożlu, osiedle Piasty

Ogłoszenia Parafialne 26.06-03.07.2022

Dzisiaj o godz. 1500 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa przy kapliczce pod lasem, koniec ul. Odległej.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu V Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Fatimskiej. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Ewelina Wylezik.

We wtorek /28.06./ 50-ta rocznica ustanowienia diecezji opolskiej.

W środę przypada Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
Msze św. o godz. 730 i 1800

Przez okres wakacji nie będzie Mszy św. tzw. szkolnej, w czwartek o godz. 1700

W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca.
W sobotę od godz. 8.00. duszpasterskie odwiedziny chorych.
Zgłoszenia chorych w zakrystii.

W przyszłą niedzielę na Górze św. Anny Pielgrzymka Dzieci do Babci Anny wraz z rodzicami.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św., a w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona jest na cele remontowe obiektów parafialnych, w środę w Uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła na Stolicę Apostolską.
W przyszłą niedzielę kolekta tzw. diecezjalna na Seminarium Duchowne i inne instytucje diecezjalne.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Na czas wakacyjnego wypoczynku, wszystkim Gościom naszej parafialnej strony, życzymy wielu łask od Dobrego Boga, abyśmy powrócili do naszych obowiązków umocnieni i napełnieni chrześcijańską radością.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ogłoszenia Parafialne 19-26.06.2022

Dzisiaj o godz. 1500 Nabożeństwo do Najświętszego Sakramentu, a po Nabożeństwie procesja Eucharystyczna wokół kościoła.

Codziennie w Oktawie Bożego Ciała o godz. 1800 uroczysta Msza św. do Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Serdecznie zapraszam dorosłych, młodzież i dzieci.
W czwartek na zakończenie Oktawy Msza św. i poświęcenie wianków i ziół.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu IV Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Anny.

W czwartek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
W tym dniu przypada Dzień Ojca, módlmy się za wszystkich żyjących i zmarłych naszych ojców.

W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, z racji uroczystości w tym dniu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych oraz zakończenie roku szkolnego.
Msza św. dziękczynna o godz. 800

Spotkania formacyjne na zakończenie roku szkolnego dla uczniów klasy VI w poniedziałek o godz. 1700 a dla uczniów z klasy VII we wtorek o godz. 1700
Uczniowie przynoszą wypełnione dzienniczki z przygotowania do bierzmowania.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św., a w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na Wydział Teologiczny w Opolu. Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Poniedziałek - 27 czerwca 2022
178 dzień roku,  za 187 dni koniec roku
XIII Tydzień - OKRES ZWYKŁY II
Dzień powszedni

Najnowsze zdjęcia
Najnowsze zdjęcia
  • Najnowsze zdjęcia w Galerii Foto
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022

Dzisiaj imieniny obchodzi:
Maryla, Władysław, Maria, Cyryl, Cyprian, Emanuela

Wszystkim solenizantom, jubilatom dzisiejszego dnia jak i tygodnia, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice bądź inne uroczystości - życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i pogody ducha, opieki Matki Najświętszej i św. Franciszka z Asyżu.