OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XV Niedziela Zwykła - 14.07.2019r.

14-21.07.2019r.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu III Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Józefa. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Józef Nowak.

Od poniedziałku /15 lipca/ do soboty /20 lipca/ na Górze św. Anny Ogólnopolskie Święto Młodzieży. Hasłem spotkania są słowa „Jest radość”.
Bliższe informacje na plakacie w gablocie ogłoszeń.

W piątek o godz. 1700 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. neoprezbitera Michaela Muskałę z parafii św. Andrzeja Ap. w Ujeździe.
Odprawi Mszę św., wygłosi kazanie oraz udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła.
Za złożone ofiary składamy jeden drugiemu podziękowanie – Bóg zapłać.

Na czas wakacyjnego wypoczynku, wszystkim Gościom naszej parafialnej strony, życzymy wielu łask od Dobrego Boga, abyśmy powrócili do naszych obowiązków umocnieni i napełnieni chrześcijańską radością.

« Intencje mszalne | Zapowiedzi przedmałżeńskie »

Ubiegły tydzień

XIV Niedziela Zwykła - 07.07.2019r.

07-14.07.2019r.

Dzisiaj o godz. 1500 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu II Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Jacka. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Herbert Banert.

W sobotę o godz. 1730 nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta tzw. diecezjalna przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego w Opolu oraz na inne instytucje diecezjalne.
Za złożone ofiary - Bóg zapłać.