Od pon. do sob. o godz. 700
Czwartek Msza szkolna o godz. 1700
Niedziele i Święta o godz. 730, 1000

Spwiedź święta

W naszej parafii można wyspowiadać się od poniedziałku do soboty przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1700

Parafia na YouTube

Katechumenat w I i II połowie 2023 roku, w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie-Kożlu, osiedle Piasty

Ogłoszenia Parafialne 25.02-03.03.2024

— W dzisiejszą niedzielę przypada Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami, tzw. Niedziela ad Gentes przeżywana pod hasłem: "W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną”.

— O godz. 1500 Nabożeństwo – Gorzkie Żale z koronką do Miłosierdzia Bożego.

— Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu IV Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Anny.

— Nabożeństwa Wielkopostne:
- wtorek, godz. 1730 Droga Krzyżowa w języku niemieckim.
- piątek, godz. 1730 Droga Krzyżowa.
- niedziela, godz. 1500 Gorzkie Żale z koronką do Miłosierdzia Bożego.

— W czwartek po Mszy św. szkolnej zapraszam na spotkanie wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami. Proszę także rodziców o wsparcie takiego pragnienia dziecka i pomoc w podjęciu służby przy ołtarzu.

— Zachęcam rodziny do zamawiania Mszy św. dziękczynnych jako podziękowanie za czas łaski prosząc o żywą i mocną wiarę i błogosławieństwo w rodzinach. Powinniśmy również polecać Bogu zmarłych, szczególnie tych, którzy bez łaski sakramentalnej odchodzili z tego świata. To nasz obowiązek wobec naszych bliskich, którzy odeszli do wieczności w królestwie Bożym.

— W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca.
W sobotę od godz. 830 odwiedziny chorych z posługą kapłańską.
Zgłoszenia chorych w zakrystii.

— Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

— Dzisiejsza kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona jest na remonty obiektów parafialnych, a przed kościołem zbiórka do puszek na Misyjne Dzieło Pomocy Misjonarzom – ad Gentes.
W przyszłą niedzielę tzw. diecezjalna na Seminarium Duchowne i inne instytucje diecezjalne.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Parafianom i Gościom życzymy miłej, spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia oraz włączenia się w głębokie przeżycie czasu Wielkiego Postu przez intensywniejszą modlitwę osobistą i wspólnotową.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ogłoszenia Parafialne 18-25.02.2024

— Dzisiaj o godz. 1500 nabożeństwo - Gorzkie Żale z koronką do Miłosierdzia Bożego .

— Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu III Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Barbary. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Renata Banaś.

— We wtorek o godz. 1830 w domu katechetycznym spotkanie Rady duszpasterskiej.

— Nabożeństwa Wielkopostne:
- wtorek, godz. 1730 Droga Krzyżowa w języku niemieckim.
- piątek, godz. 1730 Droga Krzyżowa.
- niedziela, godz. 1500 Gorzkie Żale z koronką do Miłosierdzia Bożego.

— W Środę Popielcową rozpoczął się czas przystępowania do Sakramentu Pokuty i Komunii świętej wielkanocnej. Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

— Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafialne, a w przyszłą niedzielę kolekta tzw. inwestycyjna na remonty parafialne. Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Niedziela - 25 luty 2024
56 dzień roku,  310 dni do końca roku
06:38 17:22
II Tydzień - OKRES WIELKIEGO POSTU
II Niedziela Wielkiego Postu

Liturgiczny kolor szat

Nowe zdjęcie
Nowe zdjęcie
Losowe zdjęcie 2006-2023
Losowe zdjęcie 2006-2023

Dzisiaj imieniny obchodzi:
Cezary, Donat, Wiktor, Alma, Jarosław

kwiat

Wszystkim solenizantom, jubilatom dzisiejszego dnia jak i tygodnia, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice bądź inne uroczystości - życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i pogody ducha, opieki Matki Najświętszej i św. Franciszka z Asyżu.