Od pon. do sob. o godz. 700
Czwartek Msza szkolna o godz. 1700
Niedziele i Święta o godz. 730, 1000

Spwiedź święta

W naszej parafii można wyspowiadać się od poniedziałku do soboty przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1700

Parafia na YouTube

Katechumenat w II połowie 2022 roku, w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie-Kożlu, osiedle Piasty

Ogłoszenia Parafialne 27.11-04.12.2022

Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Okres Adwentu.
Adwent jest okresem przygotowania do świąt Narodzenia Pańskiego i oczekiwania drugiego przyjścia Chrystusa na końcu czasów. Nie jest to już czas świąteczny, dlatego nie należy od początku Adwentu ozdabiać oraz oświetlać swoich domów i ogrodów dekoracjami bożonarodzeniowymi.

O godz. 1500 nabożeństwo adwentowe w czasie, którego zostaną poświęcone opłatki wigilijne oraz wieńce i lampki adwentowe.

Zapraszam na Mszę św. – Roraty:
o godz. 645 w poniedziałek i środę
o godz. 1700 we wtorek, czwartek i piątek
o godz. 700 w sobotę.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu III Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Barbary. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Renata Banaś.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W czwartek po Mszy św. rannej do godz. 800 adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Przed kościołem można nabyć świece "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.

Dzisiejsza kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona jest na cele grzewcze obiektów parafialnych, a przed kościołem zbiórka do puszek na remont katedry opolskiej.
W przyszłą niedzielę kolekta diecezjalna na Seminarium Duchowne i inne instytucje diecezjalne, a przed kościołem zbiórka do puszek – Pomoc dla Kościoła na Wschodzie.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Niech czas ADWENTU będzie dla nas czasem świętego oczekiwania przez otwarcie drzwi naszych serc Chrystusowi.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ogłoszenia Parafialne 20-27.11.2022

Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata kończy Rok Kościelny – Liturgiczny.
O godz. 1500 nabożeństwo do Chrystusa Króla w czasie, którego przed Najświętszym Sakramentem odnowimy Proklamację Jubileuszowego Aktu Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu II Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Józefa. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Józef Nowak.

W czwartek o godz. 1800 spotkanie z rodzicami uczniów z klas VI, VII i VIII przygotowujących się do przyjęcia sakramentu Bierzmowania.

W przyszłą niedzielę Przypada I Niedziela Adwentu, która rozpoczyna nowy Rok Kościelny – Liturgiczny oraz Okres Adwentu.
Podczas nabożeństwa o godz. 1500 błogosławieństwo opłatków wigilijnych, lampek i wieńców adwentowych.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie można nabyć świece "Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom” w cenie 7 zł mała, 15 zł duża.

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele parafialne, a w przyszłą niedzielę kolekta tzw. inwestycyjna na ogrzewanie obiektów parafialnych.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty

Informacja pogrzebowa

Dnia 24.11.2022
odszedł do Domu Ojca Niebieskiego w Niemczech
Krystian Barteczko
ur. 14.07.1968 w Kędzierzynie-Koźlu

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

Informacja pogrzebowa
Wtorek - 29 listopad 2022
333 dzień roku,  za 32 dni koniec roku
Do wakacji zostało 206 dni
XXXV Tydzień - OKRES ZWYKŁY II
Dzień powszedni

Najnowsze zdjęcia
Najnowsze zdjęcia
  • Najnowsze zdjęcia w Galerii Foto
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022

Dzisiaj imieniny obchodzi:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Wszystkim solenizantom, jubilatom dzisiejszego dnia jak i tygodnia, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice bądź inne uroczystości - życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i pogody ducha, opieki Matki Najświętszej i św. Franciszka z Asyżu.