15 Niedziela Zwykła - 12.07.2020

12-19.07.2020

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VII Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Niepokalanie Poczętej.

Jutro, w poniedziałek /13.07./ o godz. 1800 Nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.

W piątek /trzeci piątek miesiąca/ o godz. 1700 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Prosi się rodziny mające groby na naszym cmentarzu o złożenie ofiary na utrzymanie naszego cmentarza /woda, wywóz śmieci/ w wysokości 20 złotych od grobu pojedynczego na jeden rok.

Dzisiejsza kolekta jak i w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na cele parafialne. Za złożone ofiary Bóg zapłać.

Wszystkim wyjeżdżającym życzymy, aby wakacje, urlop, obojętnie gdzie spędzamy, był miłym wypoczynkiem, ale też czasem pełnym dobra i duchowego wzrostu.
Niech w wakacyjnym czasie nie będzie zaniedbań uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

14 Niedziela Zwykła - 05.07.2020

05-12.07.2020

Dzisiaj o godz. 1500 nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu VI Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Karina Lindner.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1730

Dzisiejsza kolekta tzw. diecezjalna przeznaczona jest na potrzeby Seminarium Duchownego oraz inne instytucje diecezjalne, a w przyszłą niedzielę na cele parafialne.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.