Ogłoszenia Parafialne 17-24.03.2024

— Dzisiaj o godz. 1500 Nabożeństwo – Gorzkie Żale z koronką do Miłosierdzia Bożego.

— Od 16 do 24 marca Nowenna w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowanie życia ludzkiego będzie odmawiana w naszej Parafii codziennie po Mszy św.
Episkopat Polski zachęca, abyśmy w modlitwę prywatnie starali się włączyć zwłaszcza o godz. 2120 gdyż wtedy na Jasnej Górze w kaplicy Matki Bożej będzie odmawiana Nowenna.

— W tym tygodniu modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy VII Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Bożej Niepokalanie Poczętej.

— Nabożeństwa Wielkopostne:
- wtorek godz. 1730 Droga Krzyżowa w języku niemieckim.
- piątek godz. 1730 Droga Krzyżowa.
- piątek godz. 1900 Droga Krzyżowa z Cisowej na Górę św. Anny.
- niedziela godz. 1500 Gorzkie Żale z koronką do Miłosierdzia Bożego.

— W czwartek o godz. 1830 próba chóru kościelnego.
Zapraszamy wszystkich chętnych do śpiewu.

— W piątek o godz. 1900 Nocna Droga Krzyżowa: Cisowa – Góra św. Anny.
Rozpoczęcie przy kościele.
Polega na wspólnym pokonaniu podczas nocy wyznaczonej trasy. W trakcie przejścia trasą obowiązuje "bezwzględna cisza” połączona z indywidualnymi rozważaniami. Jedynym wyjątkiem będą stacje Drogi Krzyżowej, podczas których prowadzona będzie wspólna modlitwa.

— W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej, która rozpoczyna Wielki Tydzień.
W czasie Mszy św. o godz. 730 i 1000 poświęcenie gałązek palmowych.
Na Mszę św. przynosimy gałązki oraz książeczki "Zwycięzca Śmierci”.

— Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

— Dzisiejsza kolekta to tzw. diecezjalna przeznaczona na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych, a w przyszłą niedzielę na cele parafialne.
Za złożone dziś ofiary i składane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu do skarbonki z tyłu kościoła.
Bóg zapłać.

Parafianom i Gościom życzymy miłej, spokojnej niedzieli i dobrego tygodnia oraz włączenia się w głębokie przeżycie czasu Wielkiego Postu przez intensywniejszą modlitwę osobistą i wspólnotową.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Ogłoszenia Parafialne 10-17.03.2024

— Dziś Niedziela Letare, zwiastująca połowę okresu przygotowania paschalnego do Wielkanocy.
O godz. 1500 Nabożeństwo – Gorzkie Żale z koronką do Miłosierdzia Bożego.

— W tym tygodniu modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy VI Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Róża różańcowa pani Kariny Lindner.

— Nabożeństwa Wielkopostne:
- wtorek godz. 1730 Droga Krzyżowa w języku niemieckim.
- piątek godz. 1630 Nabożeństwo – Droga Krzyżowa dla dzieci
- piątek godz. 1730 Droga Krzyżowa.
- niedziela godz. 1500 Gorzkie Żale z koronką do Miłosierdzia Bożego.

— W piątek o godz. 1830 próba chóru kościelnego.
Zapraszamy wszystkich chętnych do śpiewu.

— Okazja do Spowiedzi świętej codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

— Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na cele parafialne, a w przyszłą niedzielę tzw. diecezjalna na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych.
Za złożone ofiary składamy jeden drugiemu podziękowanie – Bóg zapłać.

Zauważone błędy proszę zgłosić w celu korekty