OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

XXXIII Niedziela Zwykła - 17.11.2019r.
17-24.11.2019r.

Dzisiaj o godz. 1500 nieszpory niedzielne, na które serdecznie zapraszam.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu I Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Mieczysław Kasza.

W poniedziałek 18 listopada o godz. 1830 w parafii św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Rozmowy u Wawrzyńca”.
Gościem będzie dr inż. Jacek Pulikowski, specjalista w sprawach rodzinnych.
Tematem spotkania jest "małżeństwo i rodzina”.

W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, która kończy rok kościelny - liturgiczny.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła.
W przyszłą niedzielę kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona na pokrycie kosztów remontu wieży kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na remont opolskiej katedry.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia !

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Gazetka wersja papierowa

Ubiegły tydzień

XXXII Niedziela Zwykła - 10.11.2019r.
10-17.11.2019r.

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy w Polsce XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem "Sudan Południowy. Przemilczane cierpienie”.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu X Róża Żywego Różańca pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pani - Anna Szreier.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca – o godz. 1630 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

W piątek o godz. 1745 obchody ku czci św. Marcina.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta i w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na potrzeby naszego kościoła, a przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi w potrzebie.
Za złożone ofiary – Bóg zapłać.