OGŁOSZENIA  PARAFIALNE

V Niedziela Wielkiego Postu - 29.03.2020r.
29.03-05.04.2020r.

W dzisiejszą niedzielę i przez cały nowy tydzień o godz. 1500 Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca.

Od przyszłej soboty Msza św. niedzielna w sobotni wieczór o godz. 1830, a nabożeństwo o godz. 1800
Msze św. w ciągu tygodnia o godz. 630

W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej, która rozpoczyna Wielki Tydzień.

W związku zaistniałą sytuacją / oczekujemy na podpisanie umowy przez firmę na wywóz śmieci/ uprzejmie proszę w miarę możliwości o zabieranie śmieci z cmentarza.

Dzisiejsza kolekta tzw. inwestycyjna przeznaczona jest na pokrycie kosztów remontu wieży kościoła, a w przyszłą niedzielę kolekta diecezjalna na Seminarium Duchowne i inne instytucje diecezjalne. Za złożone ofiary – Bóg zapłać.

Wszystkim Parafianom oraz Gościom życzymy radosnych dni i obfitości łask Bożych w nadchodzącym tygodniu.

Intencje   |   Zapowiedzi   |   Gazetka

Gazetka wersja do druku

IV Niedziela Wielkiego Postu - 22.03.2020r.
22-29.03.2020r.

Dzisiaj o godz. 1500 oraz w dni powszednie po Mszy św. rannej modlitwa o zatrzymanie epidemii koronawirusa i dar zdrowia.

Modlitwie różańcowej przed Mszą św. przewodniczy w tym tygodniu I Róża Żywego Różańca pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu. Modlitwie Róży Różancowej przewodniczy pan - Mieczysław Kasza.

Nabożeństwo – Droga krzyżowa w piątek o godz. 1730

W związku z epidemią rekolekcje wielkopostne nie odbędą się.

Ze względu z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego w naszym kraju, od numeru 12/2020 r. /z datą 22 marca/ zostaje czasowo wstrzymany kolportaż parafialny "Gościa Niedzielnego”.

Okazja do Spowiedzi św. codziennie przed Mszą św. oraz w sobotę od godz. 1700

Dzisiejsza kolekta tzw. diecezjalna przeznaczona jest na remonty obiektów diecezjalnych i konserwację zabytków sakralnych, a w przyszłą niedzielę tzw. inwestycyjna na pokrycie kosztów remontu wieży kościoła.
Za złożoną ofiarę – Bóg zapłać.