Od pon. do sob. o godz. 700
Czwartek Msza szkolna o godz. 1700
Niedziele i Święta o godz. 730, 1000

Spwiedź święta

W naszej parafii można wyspowiadać się od poniedziałku do soboty przed każdą Mszą świętą oraz w sobotę od godz. 1700

Parafia na YouTube

Katechumenat w II połowie 2022 roku, w Parafii Ducha Świętego w Kędzierzynie-Kożlu, osiedle Piasty

STATYSTYKA WITRYNY PARAFIALNEJ

14.02.2008 - 14.02.2022

Minęło już XIV lat od istnienia naszej strony w internecie. Małe podsumowanie ważniejszych danych, zbieranych przez GA.

191 040 - Użytkownicy, którzy zainicjowali co najmniej jedną sesję.

7 400 000 - Odsłony to łączna liczba odsłon stron/podstron, wliczane są tu powtórne wizyty na poszczególnych stronach/podstronach łącznie z Galeriami Foto i Video.

1 274 500 - Łączna liczba sesji - wejść na stronę parafialną. Sesja to okres, w którym użytkownik aktywnie korzysta z witryny, aplikacji itp. Wszystkie dane o użytkowaniu (wyświetlanie ekranu, zdarzenia itp., które są powiązane z daną sesją. )

2min - Średnia długość sesji.

3 - Strony/sesja (średnia głębokość strony) to średnia liczba stron wyświetlonych podczas sesji, uwzględnia powtórne odwiedziny poszczególnych stron/podstron ( łącznie z Galeriami Foto i Video ).

5,35 - Średnia liczba sesji na jednego użytkownika.

Użytkownicy pochodzą z różnych krajów i kontynentów.

Najwięcej wejść jest z terytorium Polski ( 82% ), z Niemiec ( 12% ), z USA ( 1.2% ).
Kolejno jest Holandia, Wielka Brytania, Chiny, Francja, Kanada, Włochy.

W sumie w okresieh czternastu lat, było wejść z 132 państw, z następujących kontynentów: Euroazja (Europa i Azja), Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Australia i Oceania, Afryka.

Od roku 2011 dostępna jest wersja strony parafialnej na telefony komórkowe. Adres internetowy jest taki sam.
Od 2019 roku strona ma cztery szaty graficzną w kolorze niebieskim, zielonym i fioletowym, a także w kolorze czarnym - kontrastowym, dla osób słabowidzących. Również od tego czasu strona jest responsywna a urządzenie typu telefon lub tablet pobierze wersję responsywną przygotowaną dla tego typu urządzeń

Osoby wchodzące na stronę parafialną korzystają z różnych przeglądarek i systemów operacyjnych.
Najwięcej jest użytkowników korzystających z przeglądarki Chrome, a w dalszej kolejności: Safari, Firefox, Samsung Internet, Edge, Opera, Android Webview, UC Browser.

Ruch mobilny pochodzący z Android to 75%, iOS to 20%, pozostałe 5% pochodzi z Tizen, Windows Phone, Samsung, BlackBerry.

Systemy operacyjne to Android 45%, Windows 35%, iOS 12%, Macintosh 2%, Linux 1%, i pozostałe Tizen, Chrome OS, Windows Phone, FreeBSD

Dane demograficzne
Osoby płci żeńskiej to 40% a płci męskiej 60%
Podział wg. wieku: 18-24 ( 22% ), 25-34 ( 23% ), 35-44 ( 20% ), 45-54 ( 12% ), 55-64 ( 11% ), 65+ ( 12% )

Dane te są zbierane przez witrynę Google Anylytics, od dnia 23.05.2008, natomiast strona wystartowała w internecie 14 lutego 2008r.

Z tego miejsca pragnę podziękować za współpracę Panu Grzegorzowi Banaś, który fotografuje podczas różnych uroczystości koscielnych.
Pragne również podziękować Wszystkim Użytkownikom strony internetowej Parafii Cisowa - dziękując za dotychczasowe wejścia, a także zapraszam chętne osoby do współpracy przy redagowaniu i tworzeniu strony, do dzielenia się swoimi pomysłami.

Stronę modyfikowano: 25.03.2022/14:02

Wtorek - 29 listopad 2022
333 dzień roku,  za 32 dni koniec roku
Do wakacji zostało 206 dni
XXXV Tydzień - OKRES ZWYKŁY II
Dzień powszedni

Najnowsze zdjęcia
Najnowsze zdjęcia
  • Najnowsze zdjęcia w Galerii Foto
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022
Losowe zdjęcia 2006-2022
  • Losowe zdjęcia z całej Galerii Foto lata 2006-2022

Dzisiaj imieniny obchodzi:
Błażej, Saturnin, Fryderyk, Margerita

Wszystkim solenizantom, jubilatom dzisiejszego dnia jak i tygodnia, którzy obchodzą imieniny, urodziny, rocznice bądź inne uroczystości - życzymy obfitości łask Bożych, zdrowia i pogody ducha, opieki Matki Najświętszej i św. Franciszka z Asyżu.